Soğan Çorbası Diyeti 3 Günde 3 Kilo

Soğan çorbası diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek 
Latince adı allium ceppa soğan sadece yemeklerimize tat verirken iştahımızı açıp kilo almamızı sağladığı gibi birde usulunü bilerek kullandığımızda 3 günde 2 ila 3 kilo vermemizi de sağlıyormuş. Nasıl mı Bizi takip edin öğrenin. Hedef 3 günde ortalama 2-3 kilo. Günlük kalori 500 Kcal Ketojenik bir diyet olduğu için pek tavsiye edilmeyen bu diyet en fazla 3 gün uygulanmalı. Bu diyette enerji dağılımı yüzde 62 karbonhidrat yüzde 21 yağ yüzde 17 protein. Ölçülü bir yağ kaybından ziyade kas ve su kaybına neden olduğu düşünülen bu diyetin tekrarlanması halinde metabolizma hızı azalacak kilo verme duracaktır.

Soğan çorbası tarifi 6 adet soğan yarımşar kilodan iki çeşit sebze ve yağsız et suyu ile hazırlanır. Diyette yağ kullanmak yasak. Limon baharat serbest. İsteğe göre içine sebze konmadan da yenebilir.
Soğan çorbasının zayıflatıcı özelliği kasları çalıştırması ve iyi bir idrar sökücü olmasındandır.
DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 
1. GÜN Sabah 50 gr. beyaz peynir çay (şekersiz) Öğle İstenildiği kadar meyve + çorba Akşam İstenildiği kadar meyve + çorba
2. GÜN Sabah İstenildiği kadar meyve + çorba Öğle İstenildiği kadar meyve + çorba Akşam İstenildiği kadar et + çorba 3. GÜN Sabah İstenildiği kadar meyve + çorba Öğle İstenildiği kadar meyve + çorba Akşam Pirinç lapası meyve (muz üzüm hariç) + çorba

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.