Facebook Hesap Kilitlenmesi

Selamlar,
Kilitlenen facebook hesabımı dün itibariyle almayı başardım.2 hafta aradan geçti o kadar forum blog gezdim konuları inceledim fakat hepsi boş.Bu forumlarda yok şu maili facebook a gönderin gelen cevaba şunları yazın filan bunların hepsi hikaye.Facebook a siz mail gönderdiğinizde size oto mail olarak facebook yardım linklerini gönderiyor.Bunlar benim ne işime yarayabilirki.1 hafta giriş yapmadım bekledim yine açılmadı.
Nasıl açtın diye sorarsanız.
İlk öncelikle kimliğimin fotoğrafını çektim attım bilgisayara daha sonra fotoğrafımın birkısmını sildim baba adı doğum yerleri kısımlarını kapattım facebook a yolladım.
(Hesabınız geçici olarak kilitlendi uyarsı aldığınızda devam derseniz kimliği yollamanızı istiyecek)
Daha sonra ise açtım mailimi yükledim tekrar fotoğrafı disabled@facebook.com adresine tekrar yolladım.
30 dk sonra ise mail geldi açıldığına dair not olarak gönderdiğiniz fotoğraf sunucumuzdan silindi diye işte bu kadar:)
Silinmişmidir Acaba?
:)
12 Haziran Güncelleme
Arkadaşlar tc kimlik numaranızı  karalayıp göndermeyi deneyin.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.