mükemmel resim rötüş programı indir

PhotoInstrument bir resim düzenleme programıdır.
Sadece birkaç tıklamayla dijital fotoğraflar üzerindeki çeşitli kusurlar düzeltilebilir. Program sayesinde resim üzerinde düzenleme, rötuş, makyaj gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir. Bu yapılan değişiklikler doğrultusunda resim çeşitli ortamlarda paylaşılabilir. Örneğin kendi portre resminiz üzerinde bazı leke, sivilce gibi izler var. Bunları yok edebilirsiniz.
Program çok kapsamlı ya da başlı başına bir resim düzenleme programı değildir. Özellikle yüzdeki sivilceleri kaldırıp ya da çukurları doldurabilir. Program Türkçe dahil çeşitli dilleri desteklemektedir. Programın dijital resimler üzerinde ayar yapmak için kullandığı fırça gibi araçlar yanında resmi bulanıklaştırma, kırmızı göz hatasını giderme, parlaklık, kontrast (karşıtlık), kir temizleme ben silme gibi çeşitli değişiklikler yapılabilir. Programın başlangıcında istenirse eğitim videosunu seyredip bu işlemlerin nasıl yapıldığına bakılabilir. Örneğin, yüzdeki sivilcileri yok etmek için 'sil' simgesine tıklayıp temizlik yapılabilir.Yüzdeki çukurları doldurmak, istemediğiniz kişiyi resimden silmek,her türlü makyaj rötüş, kaş kaldırma küçültmeburun küçültme akla gelecek her türlü rötüşü çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
PROGRAMI İNDİR 
Link yenilenmiştir.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.