Fotoğraf çekerek para kazan

Hayatımızın her anını nakite çevirmek mümkün; yapılıcak ufak tefek işlerle bütcenize destek olabilirsiniz. Bunlardan bir taneside stock sitelerine çekmiş olduğunuz amatör yada profesyonel fotoğraflarınızı yollamak ve beklemek.

Kısaca anlatmak gerekirse stock fotoğrafcılığı ülkemizde de giderek yaygınlaşmakta neden sizde bu fırsatı değerlendirmeyesiniz. Stock sitelerinin amacı hertürlü yazılı ve görsel yayıncılığa ihtiyaca yönelik fotoğraflar sunmak. Karşılığında yayın kuruluşlarından belirli miktarlarda ücret taleb etmek ve alınan bu ücretin büyük kısmını eser sahibine yani stock fotoğrafcısıyla paylaşmak. Tamamen yasalar çercevesinde yapılan bu iş gayet güvenilir bir sistem üzerine kurulmuş binlerce yayın kuruluşu bundan faydalanıyor ve fotoğrafcılar yaptıkları işin kalitesi ve çeşitliliğine göre yüksek meblalar kazanabiliyor. Şu an bu işi en iyi şekilde yapan üç şirket var yapmanız gereken bunlardan bir tanesine katılmak ve koşullara uygun fotoğraflarınızı göndermek.Sitelerin yardım bölümlerinden yararlanarak yapmanız gerekenleri size kolayca sunuyolar. Ayrıca sadece fotoğraf değil çizimler, ses ve video da gönderebiliyorsunuz. 

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.