20:00 – Kardemir Karabukspor – Genclerbirligi maçını canlı izle, kanal 1

Önemli uyarı : Kardemir Karabukspor - Genclerbirligi maçı canlı olarak sitemizde yayınlanacaktır. Canlı maç izlemek için maç saatinden 10 - 15 dakika önce sohbet alanımızı ziyaret ederek diğer arkadaşlardan Kardemir Karabukspor - Genclerbirligi maçının yayın linkini isteyebilirsiniz.
Bazı maçları izlemek için ULTRASURF veya HOTPOT SHELD gibi programlar yüklemeniz gerekebilir.
Kardemir Karabukspor - Genclerbirligi arasında oynanacak olan karşılaşmayı sitemizden izleyebilirsiniz, Kardemir Karabukspor - Genclerbirligi maçında atılan goller macdan hemen sonra sitemizde olacaktır. Kardemir Karabukspor - Genclerbirligi arasında oynanan maçı izleyemiyorsanız , sitemizdeki arama kutusunu kullanarak Kardemir Karabukspor - Genclerbirligi maçı için alternatif link bulabilirsiniz.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.