20:00 – Kayserispor – Elazigspor maçını canlı izle, kanal 1

 Kayserispor - Elaziğspor Maçı İnternetten Şifresiz maçı canlı olarak sitemizde yayınlanacaktır. Canlı maç izlemek için maç saatinden 10 - 15 dakika önce sohbet alanımızı ziyaret ederek diğer arkadaşlardan Kayserispor - Elaziğspor Maçı İnternetten Şifresiz maçının yayın linkini isteyebilirsiniz.
Bazı maçları izlemek için ULTRASURF veya HOTPOT SHELD gibi programlar yüklemeniz gerekebilir.
Kayserispor - Elaziğspor Maçı İnternetten Şifresiz arasında oynanacak olan karşılaşmayı sitemizden izleyebilirsiniz, Kayserispor - Elaziğspor Maçı İnternetten Şifresiz maçında atılan goller macdan hemen sonra sitemizde olacaktır. Kayserispor - Elaziğspor Maçı İnternetten Şifresiz arasında oynanan maçı izleyemiyorsanız , sitemizdeki arama kutusunu kullanarak Kayserispor - Elaziğspor Maçı İnternetten Şifresiz maçı için alternatif link bulabilirsiniz.yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.