21:45 – Fenerbahçe – Sivasspor Canlı izle maçını canlı izle, kanal 1

 Fenerbahçe - Sivasspor Maçı Golleri maçı canlı olarak sitemizde yayınlanacaktır. Canlı maç izlemek için maç saatinden 10 - 15 dakika önce sohbet alanımızı ziyaret ederek diğer arkadaşlardan Fenerbahçe - Sivasspor Maçı Golleri maçının yayın linkini isteyebilirsiniz.
Bazı maçları izlemek için ULTRASURF veya HOTPOT SHELD gibi programlar yüklemeniz gerekebilir.
Fenerbahçe - Sivasspor Maçı Golleri arasında oynanacak olan karşılaşmayı sitemizden izleyebilirsiniz, Fenerbahçe - Sivasspor Maçı Golleri maçında atılan goller macdan hemen sonra sitemizde olacaktır. Fenerbahçe - Sivasspor Maçı Golleri arasında oynanan maçı izleyemiyorsanız , sitemizdeki arama kutusunu kullanarak Fenerbahçe - Sivasspor Maçı Golleri maçı için alternatif link bulabilirsiniz.


yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.