Kadıköy'de maç bitti saha karıştı!

Maçın son düdüğünün ardından oyuncular birbirlerini tebrik ederken, bir anda Onur ile yedek kulübesinden gelen Selçuk arasında tartışma yaşandı. O noktaya bu sırada bir çok futbolcu gelirken, Fenerbahçe kalecisi Volkan, Onur'u bu alandan uzaklaştırdı.
Ancak Zokora da tartışlma noktasına gelip Selçuk'la ağız dalaşına başlayınca tansiyon daha da arttı. Bekir de o noktaya geldi ve diğer Trabzonsporlu oyuncularla da arasında gerilim oldu. Bu sırada Volkan bu noktaya da gelip Zokora ve Selçuk'u uzaklaştırdı ancak daha sonra bu kez de Onur'la arasında bir gerilim yaşandı. Olay büyümeden diğer oyuncuların da araya girmesiyle noktalandı.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.