Android 4.4 ve Nexus 5'in yeni fotoğrafları

Android 4.4 ve Nexus 5'in yeni fotoğrafları sızdı

Android 4.4 KitKat yüklü Nexus 5'in yeni fotoğrafları sızdı, Google'ın düzenleyeceği etkinliğe dair bazı detaylar gün yüzüne çıktı.


Güney Kore merkezli LG ve dev arama motoru Google'ın işbirliği ile geliştirilen Nexus 5, merakla beklenen yeni Android 4.4 KitKat sürümü ile çalışırken görüntülendi. Google'ın Ekim ayı içerisinde düzenleyeceği etkinlik için geri sayım devam ederken, tanıtılacak olan en yeni Android sürümü Android 4.4 ve akıllı telefon Nexus 5'in detayları gelmeye devam ediyor.

Uzun zamandır sızıntılar ile gündeme gelen Nexus 5'in, donanımsal özellikleri ve fotoğrafı hakkında az da olsa bilgibulunuyor, ancak Android işletim sisteminin en yeni versiyonu olan Android 4.4 KitKat bu zamana kadar sır gibisaklanmıştı. Yeni gelen sızıntılar ile gün yüzüne çıkan yeni sürümde, kullanıcı dostu yeni arayüz ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra kilit ekranı, şeffaf bildirim çubuğu ve ayarlar menüsünde yenilikler yapılmış.

Nexus 5'e yüklenmiş olan Android 4.4 KitKat'ın menüsünde, Yüksek Hassasiyet , Aygıt Sensörü ve Batarya Tasarruf modu olmak üzere 3 tane seçenek mevcut.

Android 4.4 KitKat ve Nexus 5'in bu ay içerisinde lanse edileceği tahmin ediliyor.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.