Google Street View ile Lamborghini Müzesi

Google Street View ile Lamborghini Müzesi'ni gezin

Dev arama motoru Google'ın Street View ekibi hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Beyaz Saray, Motorola'nın Teksas'da yer alan Moto X üretim tesisi ve CERN'de bulunan Büyük Hadron Çarpıştırıcısı gibi yerlere giren Google Street View'in, bu seferki durağı ise İtalya'daki Lamborghini Müzesi.

Hayatımızda belki de hiç göremeyeceğimiz yerleri 360 derece açı ile görmemize olanak sağlayan Google Street View sayesinde, artık oturduğunuz yerden 16.000 metrekarelik Lamborghini Müzesi'ni de gezebileceksiniz. Miura, Countach, Diablo, Murcielago,Gallardo ve Reventon gibi otomobillerin yer aldığı Lamborghini Müzesi'nde 360 derecedolaşmanın yanı sıra otomobillerin içerisine dahi girebilirsiniz.
 Müzesi'ne daha yakından bakmak için buraya tıklayın.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.