Pc için subway surfers oyunu indir

Mobil cihazların olmazsa olmazlarından bir tanesi de şüphesiz oyunlardır.Heleki son bir kaç senede piyasa daakıllı telefonların artması da bu oyunları cazip kılıyor.Stres atmak,zaman geçirmek isteyenler buandroid oyunlara başvuruyor.O oyunlardan bir tanesi de  Kiloo games tarafından yayınlanan Subway surfers oyunu android cihazlar da en popüler oyunlardan bir tanesi.Hatta android cihazlar da patlama yaptı desek yeridir hani.Google playde deeditörün seçimi olarak karşımıza çıkmakta veAndroid de En popüler oyunlarda da birinci sırada. Şu an itibariyle Yaklaşık olarak google play de bir bucuk milyon oy almış durumda.Gerçekten de oynaması çok zevk veren bir oyun Tabi andorid bir cihaza sahipseniz :)

    Subway surfers oyunu android cihazlar için üretilmiş bir oyun.Peki android bir cihazımız yoksa ya da var olmasına rağmen bu oyunu pc de geniş mi geniş bir ekranda oynamak istemezmiyiz ? Şahsen ben isterim.
Subway surfers oyununu Bilgisayarınıza yüklemek gayet basit.Aşağıda vermiş olduğum linkte oyunun setup dosyasını indirin ve bilgisayarınıza kurun.Kurulum çok kısa sürmekte.Kurulum bittikten sonra Pc nizde de bu oyunun keyfini yaşayın :) Pc nizde subway suerfers oyununun keyfini çıkarmak istiyorsanız


Pc için Subway surfers oyun içi ekran görüntüsü
     Oyunun ekran kalitesi de oldukça iyi bir durumda.Oyunu kurduktan sonra masaüstünesubway surfers oyunun icon'u gelecektir.Çalıştırdığımızda bizi yukarıda ki resimdeki gibi bir ekran karşılayacak bu ekrandan istediğimiz ayarları yapabiliriz.Eğer oyunu tam ekran oynamak istiyorsanız windowed kısmındaki tik işaretini kaldırın.

   Oyun başladığındaki kontrollere gelince,yani oyunu nasıl oynayacağımıza gelelim.Oyun mouse ile oynanmaktadır.Örneğin sola gitmek istiyorsak mouseumuzun sol click'ine basarak toucpadi sola kaydırmalıyız.Zıplamak istiyorsak gene ayı şekilde sol click yaparak toucpadi yukarıya doğru götürmeliyiz.İsterseniz oyunun kontrol kısmını kendinize göre de ayarlayabilirsiniz.
Pc için subway surfers oynamak bu kadar basit.
Şimdiden iyi eğlenceler :)

Download linki : Subway surfers indir

Pc için subway surfers oyun içi ekran görüntüsü

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.