2014 Şubat Öğretmen Atamaları

 Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, kendisini ziyareteden bir grupöğretmene, Şubat"ta atama müjdesiverdi. Başbakan"dan kadro istediklerini ifade eden Tekin, “Şubat ayında atama olabilir” dedi.
Milli Eğitim eski Bakanı Nimet Çubukçudöneminde kaldırılan Şubat atamaları, atama bekleyen binlerceöğretmentarafından tepki görürken, Şubat atamalarının yenidenbaşlaması da gündemde.
“Atanamayan Sosyal BilgilerÖğretmenleri Platformu” hafta içinde MEB Müsteşarı Yusuf Tekin"i ziyaretetti. Öğretmenler MEB"ten 5 bin kontenjan istedi. Bu talebe ”değerlendireceğiz” yanıtıvermekle yetinen Tekin, atamalarda “alan yığılmalarının” dikkate alınacağını söyledi.
Öğretmenlerin Şubat atamalarının kaldırılmasından şikayet etmeleri üzerine de Yusuf Tekin"inöğretmenlere, “Başbakan"dan Şubat için kontenjan istedik, Şubat ayında atama için bir süpriz yapabiliriz” dediği bildirildi.Bakanlık 2014 Şubat ayında atama yaparsa 2009 yılında kaldırdığı Şubat atamalarına 5 yılın ardından yeniden dönmüş olacak. Şubat atamaları “Eğitim devam ederken atama yapılması uygun değil” gerekçesiyle Nimet Çubukçu"nun bakanlığı döneminde kaldırılmıştı.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.