Genelkurmay'dan açıklama

Genelkurmay Başkanlığı, teröristlerin Siirt'tin Pervari ilçesinde yapımı devam karakolda çalışan 4 işçiyi kaçırdıktan sonra, karakol inşaatında düzenekli piknik tüpü patlattıklarını açıkladı. Açıklamada,karakol inşaatının hasar gördüğü, kaçırılan işçilerin ise bir süre sonra serbest bırakıldığı bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, dün saat 16.30 sıralarında, Pervari-Belenoluk kara yolunun Keskin köyü yol ayrımında, Pervari ilçesi Belenoluk köyü korucubaşına ait minibüsün bölücü terör örgütü mensuplarınca durdurulduğu belirtildi. Araçtaki yolcuları ve şoförü indiren 10 terörist aracı gasp etti. Açıklamada, "Bölücü terör örgütü mensupları gasp ettikleri araçla saat 18.00 sıralarında, Oraktepe bölgesinde yapımı devam edenkarakol inşaatına gelerek, burada çalışan dört işçiyi araca bindirip, bölgeden ayrılmışlardır. Teröristler tarafından bölgeden ayrılırken düzenek kurulmak sureti ile patlatılan piknik tüpü nedeniyle inşaatta hasar meydana gelmiştir. Kaçırılan işçiler, saat 19.30'da, gasp edilen araç ile birlikte serbest bırakılmış, 20.50 sıralarında inşaat bölgesine geri dönmüşlerdir." denildi.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.