Halk Otobüsündeki Yankesicilik Güvenlik Kamerasında

Kocaeli'de halk otobüsünde 70 yaşındaki şahsın cebinden 350 lirasını çalan yankesici, polis tarafından yakalandı.
İzmit ve Derince ilçeleri arasında çalışan halk otobüsünde 70 yaşındaki S.Ç.'nin içinde 350 lira bulunan cüzdanını çalan şüpheli, otobüsteki güvenlik kamerası kayıtlarından belirlenerek yakalandı.
KAMERA KAYITLARI İNCELENDİ
Olay geçtiğimiz hafta İzmit'ten Derince'ye giden halk otobüsünde meydana geldi. Araca binen emekli S.Ç., bir süre sonra içinde 350 lira bulunan cüzdanın olmadığını farketti. S.Ç.'nin şikayeti üzerine inceleme başlatan polis, halk otobüsündeki güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Kayıtlarda, ayakta yolculuk yapan S.Ç.'nin yanına yaklaşan bir kişinin kendisine yaklaşarak cüzdanını çaldığı belirlendi.
SABIKALI ÇIKTI
Polis şüphelinin yankesicilikten kaydı bulunan 43 yaşındaki Uğur T. olduğunu tespit etti. Gözaltına alınan Uğur T., emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.