Askerlik Durum Belgesi E-devlet

İş başvurularında kurumlar tarafından istenen askerlik durum belgesi almak için yollara düşmenize gerek kalmadı.
Eklenen yeni servis ile Askerlik Durum Belgesi'ni artık e-Devlet Kapısı üzerinden kendiniz oluşturabilir, barkodlu belgenizi diğer kurum ve kuruluşlar ile paylaşabiliyorsunuz.
Kurumlar da kontrol edebiliyor
Belgeyi verdiğiniz kurum ise, "Askerlik Durum Belgesi Doğrulama" hizmetini kullanarak verilen belgenin gerçekliğini kolayca kontrol edebiliyor.
askerlik durum belgesi
Sistemden faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Bu hizmetten, sadece askerlik ile ilişiği kalmamış vatandaşlar faydalanabiliyor. Tecil gibi durumlarda ise gerekli olan belgenin askerlik şubelerinden alınması gerekiyor.

yasal uyarı

futboll-tv.blogspot.com adlı sitemizde bulunan resim, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar ve resimler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videolar ve resimler yayınlamaktadır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden futboll-tv.blogspot.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların ve resimlerin kaldırılması talebinde bulunabilirler.